Інформація

Що необхідно знати, щоб придбати сітку рабицю?

Планування покупки сітки рабиці

Для того, щоб купити сітку рабиця, потрібно визначитися з тим, де буде використовуватися куплена металева сітка. На цьому етапі, звичайно, покупець часто може здійснювати помилку, бажаючи придбати сітку рабицю і не знаючи про те, що з'явилися її замінники, які для задуманого покупцем використання набагато ефективніші, ніж сітка рабиця. Наприклад, якщо потрібна дешева огорожа для запобігання проникненню тварин, і покупець приймає рішення про покупку сітки рабиці, не знаючи про існування шарнірної сітки, яка виконує ті ж функції, але паркан з неї в 1,5-2 рази дешевший, ніж із сітки рабиці. Тому пропонуємо: перш, ніж прийняти рішення про покупку сітки рабиці, звернутися до наших фахівців. Вони підкажуть, які ще види сіток можуть використовуватися для вирішення Вашої проблеми. Консультації безкоштовні.

Які навантаження може витримати сітка рабиця

Якщо ви все таки зупинили свій вибір на придбанні сітки рабиці, то поставте собі питання: які вона буде нести на собі навантаження? Якщо, наприклад, ви вирішили встановити паркан із сітки рабиці, що буде тільки позначати межі території, і біля нього не будуть проходити сторонні люди чи собаки, то для здешевлення ціни на сітку рабиця ви можете придбати сітку з дроту мінімального діаметру. В іншому випадку вам варто купувати сітку з дроту 2,2-3,0 мм. Інакше, ваш паркан із сітки рабиці дуже скоро втратить плоску форму.

Скільки має прослужити сітка рабиця

Задумайтеся над тим, скільки сітка рабиця повинна простояти. Якщо 4-5 років, то доцільно (з метою економії) купити плетену сітку з неоцинкованого дроту. Таку сітку з неоцинкованого дроту можна не фарбувати. Через 4-6 років вона поступово згниє, але цього терміну служби вам достатньо.
Якщо ж ви хочете, щоб сітка рабиця простояла років 15, то придбайте тільки оцинковану сітку. Поки на сітці буде цинк, вона не буде іржавіти. Але не рекомендуємо вам купувати сітку з китайського оцинкованого дроту з малою кількістю цинку на поверхні. Така сітка рабиця почне іржавіти після першого ж дощу, або через півроку-рік. Причина: на цьому дроті є тільки сліди цинку, яких достатньо тільки для того, щоб сітка простояла в магазині до моменту продажу. Якщо ж цю сітку продають на ринку під відкритим небом, то й до моменту продажу вона не дочекає.

Купівля сітки рабиці для використання в агресивному середовищі і для тривалого використання

Якщо ви хочете, щоб сітка рабиця простояла років 30-40, то вам слід купувати тільки сітку заводського виробництва з дроту діаметром 2,5-3 мм.
Тим покупцям, які хочуть, щоб їхній паркан із плетеної сітки виглядав естетично, варто купити сітку рабицю з полімерним покриттям. Треба пам'ятати, що полімерне покриття тільки частково захищає сітку від корозії, тому слід купувати сітку рабицю з полімерним покриттям, вироблену з оцинкованого дроту.
Також сітку рабицю з полімерним покриттям потрібно купити тим, хто планує поставити огорожу із плетеної сітки в агресивному середовищі: біля моря, в заводській зоні. Адже морське солоне повітря і кислотна заводська атмосфера дуже швидко роз'їдають цинк на поверхні сітки, зате вони не можуть впоратися з полімерним покриттям, яке продовжує термін служби сітки рабиці в агресивному середовищі.