Про Компанію

Ця категорія порожня.
Про Компанію

Історія компанії «Пластімет” – це історія наших досягнень та професіоналізму. Вона почалася у червні  2010 році у м. Івано-Франківськ,перш ніж стати ПЕРШОЮ українською компанією,яка є лідером в сфері якісного обслуговування,надання професійних консультацій та продажу світлопрозорого накриття, виготовлення теплиць будь-яких розмірів та дашків.  Ми пройшли довгий шлях від становлення до процвітання, знаходячи і пропонуючи клієнтам нові рішення,нові продукти.  І вже встигли завоювати повагу українських клієнтів як надійні й чесні постачальники  та партнери. Новаторство є однією із наших сильних сторін, тому що щоб бути кращими в своєму напрямку ми відвідуємо та представляємо компанію на тематичних виставках України,постійно навчаємося та розвиваємося.               

Стратегія «Пластімет» спрямована на розвиток оптимально якісних рішень світлопрозорого накриття, виготовлення теплиць та дашків для всіх мешканців нашої країни.

Тому сміло можемо заявити – Про полікарбонат Ми знаємо ВСЕ!

Засновник і Генеральний директор

ТОВ «Пластімет

Григорійчук Віталій Васильович

 

Назва – “Пластімет” утворено з двох слів – Пластик (саме так в побуті називають полікарбонат) та Метал (металоконструкції, теплиці, металеві збірні дашки)

"Вашою мрією є власна теплиця, щоб радувати домашніх, екологічно чистими овочами? А може, ви хочете захистити та прикрасити Ваш фасад стильним дашком? Якщо так - тоді Вам до нас!

Наші спеціалісти допоможуть Вам прорахувати та підібрати:

Чому працювати з нами зручно:

  • Наша команда фахівців доступно та професійно,надасть всю необхідну інформацію та проведе розрахунок під Ваш запит, надасть варіанти вирішення і вибере оптимальний
  • Ви можете обрати будь-який зручний і безпечний для Вас спосіб оплати – безготівковий, з ПДВ, оплата на рахунок, оплата при отриманні.
  • Наявність всіх топових позицій на складі. А те чого немає – зробимо-доставимо за 2-4 дні.
  • Географія діяльності нашого підприємства покриває всю територію України. В нас чітко вибудована логістична карта і тому доставка товару проходить швидко та якісно у всі населенні пункти. А наші логісти завжди допоможуть організувати найвигідніші для Вас варіанти доставки.

Підтвердженням, є  позитивні відгуки від наших клієнтів 

Запрошуємо Вас у наш офіс, який знаходиться у м.Івано-Франківськ,  за адресою вул.Промислова 2Б.