Інформація

Плівкова інфрачервона тепла підлога - альтернативне опалення. 

Електрична підлога, енергозберігаюча плівка.

Компанія RexVa пропонує енергозберігаючі системи опалення, розроблені із застосуванням нових технологій, а саме сучасну електричну підлогу. Така система економічна, дозволяють більш грамотно розподілити теплові потоки в межах приміщення, що значно підвищує комфорт. Якщо Ви шукаєте інфрачервону теплу підлогу то компанія RexVa в Києві пропонує багато варіантів опалення!

Електричні системи опалення можна використовуються в житлових, виробничих та офісних приміщеннях, медичних установах, лазнях, басейнах, для обігріву торгових підприємств, виставкових павільйонах і навіть для прогріву тротуарів. Інфрачервоні промені, які випромінюються такими електричними системами, безпечні і дають приємне тепло. Така плівка завжди економічна і екологічна.

Інфрачервона тепла підлога розроблена недавно, але вже стала популярною у всьому світі. Це прекрасна альтернатива твердопаливного або газового обладнання. Теплі підлоги володіють численними перевагами:

  • не сушать повітря;
  • мікроклімат, створюваний ними, позитивний для здоров'я людей, особливо для осіб, які страждають захворюваннями легенів;
  • підлоги екологічні, прекрасно підходять для обладнання теплиць, ферм, інших сільськогосподарських і науково-виробничих об'єктів;
  • системи опалення, розроблені із застосуванням плівкових теплих підлог відрізняються підвищеною волого-і пожежостійкість, а також термостійкістю;
  • тепла електрична підлога - це ще й економія місця в приміщенні, так як система опалення не містить в собі об'ємних громіздких радіаторів.

Rexva

В основі системи опалення «тепла підлога» - графітові нагрівачі і полімерне полотно, що володіє високими показниками електроізоляційних характеристик. Термопленка, що є нагрівальним елементом, вкрай тонка - не більше 0,3мм. Вона містить срібні та мідні струмопровідні матеріали. Компанія RexVa використовує плівку різної ширини - від 500 до 1000мм. Тепла підлога є частиною багатошарової конструкції, що включає верхній декоративний шар ламінату або ковроліну і наступні тепло-несучі або захисні елементи (ДВП, фанера або магнезитова плита, тепло і паро-ізоляція і т.п.) Все це служить досягненню максимального ефекту роботи всієї системи. Інфрачервоне випромінювання відбивається від нижнього тепловідбиваючого матеріалу і повністю спрямовується вгору, в приміщення, що обігрівається, чим досягається максимальна ефективність роботи системи. Електричне опалення найбільш ефективно обігріває весь об'єм приміщення, вигідно поєднуючи променистий і конвективний обігрів. Якщо передбачається, що плівка при створенні теплих підлог використовується в якості єдиного нагрівального елемента, то необхідно, щоб вона покривала не менше 70% загальної площі підлоги. Якщо ж плівка є лише додатковим обігрівачем, то цілком достатньо, щоб вона займала близько 40 % підлоги. Після укладання плівки вона під'єднується до системи електроживлення. Всі контакти ізолюються. Неодмінним елементом системи контролю є температурний датчик і регулятор температури. Системи електричного опалення, при правильному монтажі і якості застосованих матеріалів вельми надійні і не вимагають подальшого регулярного обслуговування або ремонту. Тим не менше, після загального монтажу енергозберігаючої плівки слід провести остаточну перевірку, стандартні тестові процедури. Переконавшись у відсутності несправностей, укладають фінішне покриття - ламінат, ковролін і т.п. Нагрівальна плівка інфрачервоної теплої підлоги використовує стандартну електричну мережу 220-240 (В). Середня споживана потужність на квадратний метр підлоги при нормальних умовах не перевищує 40-50 (Вт на 1 м.кв.). ККД такої системи - не менше 90%!

Обігрів приміщень «тепла підлога» із застосуванням нагрівальної плівки забезпечує необхідну комфортну температуру, при цьому, максимальна температура покриття не перевищує 45 (С). Такі системи обігріву можуть працювати і в комбінації з іншими опалювальними системами (газовими котлами тощо), що при грамотному поєднанні дозволяє досягти максимального опалювального ефекту в поєднанні з мінімальними витратами.

Випромінювання в далекому інфрачервоному діапазоні становить не менше 90,4%; ККД - понад 95%; довжина хвилі - 6-20 мкм.

Виробник теплих електричних полів - компанія RexVa, Південна Корея. RexVa - лідер сучасного ринку систем альтернативного плівкового опалення.