Інформація

Крапельний полив у вашій теплиці, на ділянці або городі без проблем. Як обрати серед багатьох систем оптимальну для вас?

В цій статті ми намагаємося дати відповіді на деякі питання які часто виникають у наших покупців при виборі системи поливу для теплиці або городу.

Чому саме крапельний полив кращий?

Що таке система крапельного поливу і як вона допомагає виростити великий урожай?

При крапельному поливі використання води здійснюється економно, до рослини вона подається регулярно, в необхідній кількості і в потрібне місце. Ви не витрачаєте фізичної праці на полив. Цей метод ідеальний для поливу красиво оформлених клумб, грядок, плодових дерев, живоплоту, рослин у теплицях. Крім того, оскільки вода потрапляє безпосередньо під коріння потрібних вам рослин, уповільнюється або навіть взагалі виключається ріст бур'янів на грядках!

Чи можна використовувати дощову воду з системою поливу АкваДуся?

Так можна. Але пам'ятайте, що бочка має бути чистою для уникнення пошкодження насоса. У блоці насосів Аквадусі є невеликий фільтр очищення, однак якщо вода буде дуже брудною, фільтр може не впоратися. Тому по можливості закривайте бочку зверху після дощу, або використовуйте додатковий простий фільтр.

Якого обсягу повинна бути бочка для Аквадусі?

Полив в системі автомат триває близько 40 хвилин. За цей час до коріння кожної рослини потрапляє близько 2 літрів води. Відповідно, для організації системи поливу на 50 рослин необхідна буде бочка від 100 літрів. Ви також можете зменшити швидкість поливу і обсяг поливу в Аквадусі +50 є такі функції.

Скільки крапельниць можна підключити до однієї системи поливу?

Рекомендується не перевищувати 100 крапельниць на 1-ну автоматичну систему.

Запускатися і працювати буде будь-яка комбінація рукавів, приєднаних після головного трійника, який розташовується на 10 см нижче рівня бочки. Однак тиск води в системі низький - всього 0.1 атмосфери, тому занадто велика кількість крапельниць і шлангів можуть призвести до нерівномірності поливу з різних крапельниць.

Чи можна дві системи поливу підключити до однієї бочки?

Так, при бажанні можна до одній бочки підключити дві системи Аквадуся+60 з розведенням відразу на дві теплиці.

На якій висоті повинна стояти бочка для системи поливу АкваДуся?

Бочку бажано встановлювати на висоті 1 метр від землі і вище. Підйом бочки потрібен для створення тиску в крапельницях при самопливі води на грядки.
Якщо бочка буде встановлена нижче (80-90 см або ще менше), тоді вода витікатиме повільніше, і чим довшою буде Ваша система шлангів - тим нерівномірніше. Це правило відноситься до всіх моделей АкваДусі.

Чи може система поливу засмітиться брудною водою?

Так. Якщо у воді багато суспензії (є сміття, пісок, глина, сіль тощо), система може засмітитися. У блоці насосів Аквадусі є невеликий фільтр очищення, однак якщо вода буде дуже брудною або з частками, фільтр може не впоратися.

Забруднену воду варто відфільтрувати перед використанням.

Чи потрібно знімати АкваДусю на зиму?

Так. Потрібно. При мінусовій температурі залишати ні Аквадусю, ні автомат для провітрювання теплиці не можна. Про це сказано також в інструкції.

Що буде, якщо відключать воду на дачі?

Якщо на дачі на якийсь час відключили воду і набрати її нізвідки, запрограмовані цикли поливу йтимуть вхолосту. Система від цього не зламається. Як тільки воду знову включать, полив продовжиться в штатному режимі.