Інформація

Відмінна ідея для тих, у кого грунт бідний на вміст гумусу.  Дерев'яний каркас заповнений грунтом, багатий на мікроелементи та поживні речовини, дає добрі стабільні врожаї.

Де і як можна використовувати дерев'яні короби?

На грунтах, які містять надлишки солі, на грунтах з підвищеною кислотністю, на заболочених ділянках. Висадка рослин в короби з дугами дає можливість укрити саджанці при різких змінах погоди. У весняні та осінні заморозки, уберегти розсаду від низьких температур за допомогою плівки. Влітку рослини можна ховати від спеки, розташувавши на дугах будь-який доступний матеріал.

Рослини відчувають себе на такому міні-городі дуже комфортно, догляду за рослинами посадженими в короби з дугами потрібно менше. Прополка бур'янів скорочується багаторазово, а якщо використовувати товстий шар мульчі, то такі грядки зовсім не потрібно прополювати. Всім відомо, що левова частка часу витраченого на городі забирає не догляд за рослинами, а боротьба з багаторічними бур'янами, такими як пирій, осот, березка. Городники давно практикують посадку рослини в короби, і результатом дуже задоволені. Короба зазвичай не мають стандартних розмірів, все залежить від площі ділянки

Висота встановлених дуг регулюється залежно від того, яка рослина там буде рости. Для таких рослин як перець, низькорослі сорти томатів високі дуги не потрібні. Для огірків дуги встановлюють набагато вище.

Встановлений короб з дерев'яних дощок буде вам служити і теплицею, і парником, як кажуть - два в одному! Посіяні ранньою весною там огірки, томати, перець без пересадки дадуть вам урожай набагато більший урожай, ніж рослини які були пересаджені і піддавалися стресам, таким як: різка зміна температури, недостатня вологість повітря і грунту.