Інформація

Policarbonat

Чому полікарбонат називають стільниковим?

Стільниковий полікарбонат, який часто називають також канальним або структурним, на сьогоднішній день є матеріалом, який все частіше використовують споживачі. Таку назву він отримав тому, що його порожнини між стінками і структурними ребрами дуже схожі за будовою з бджолиними сотами. Соти, як правило, заповнені теплоізоляційним або газоподібним наповнювачем, забезпечуючи, таким чином, високі теплозберігаючі властивості. Конструктивна міцність матеріалу забезпечується за рахунок ребер жорсткості між стінками матеріалу.

Висока пластичність і міцність стільникового полікарбонату дозволяє екструзійним способом виготовляти листи з дуже тонкими стінками (0,3 – 0,7 мм) без втрати ударостійких характеристик і в той же час з дуже малою вагою.

Policarbonat

Стільниковий полікарбонат має декілька варіантів структури перегородок: 

2R – ребра жорсткості розміщені перпендикулярно двом стінкам полікарбонату. Найпростіший структурний лист, поєднує в собі зручність в монтажі, гнучкість і найменші показники за вагою.

3R – тришаровий лист полікарбонату із перпендикулярно розміщеними перегородками. Більш жорсткий лист в порівнянні з 2R, але має вищі теплоізоляційні показники.

3RX – тришаровий лист з перпендикулярними основними перегородками посилені Х-подібними, допоміжними. Теплоізоляційні характеристики та показники міцності одні з найвищих в класі сотових полікарбонатів.

5R – це лист полікарбонату, що складається з 5 шарів із перпендикулярними перегородками.

6RX – 6-шаровий лист полікарбонату із перпендикулярними основними перегородками і хвилеподібними допоміжними. Володіє високими характеристиками теплоізоляції і міцності, але має обмежену гнучкість та велику вагу.