Інформація

Великі фермерські теплиці. Розширення асортименту.

Асортимент компанії Пластімет поповнився великими фермерськими теплиця під плівку або полікарбонат як для новачків у тепличному господарстві, так і для професіоналів-фермерів. Формат теплиць "фермерський" розрахований на більший об'єм вирощуваних культур і як наслідок - має великі розміри. 

Ці теплиці виготовлені з оцинкованого квадратного профілю перетином 30*30 (40*40) мм і товщиною 2 мм. Товщина профілю забезпечує необхідне навантаження конструкції від можливих опадів і максимально вигідну теплопровідність, яка дозволяє утримувати задану температуру в теплиці, а оцинковане покриття захищає несучий каркас від агресивних середовищ і корозії тривалий час.

Фермерська теплиця з полікарбонату призначена для цілорічного вирощування плодоовочевих культур, грибів, квітів або розсади і ін. Каркас теплиці має від 5 до 9 продольних планок та розкоси в кожній арці, що забезпечує додаткову міцність конструкції. Відстань між арками -1 або 2м в залежності від конструкції. 

Ознайомитись з асортиментом фермерських теплиць можна тут.

Накривати таку теплицю можна будь-якими тепличними матеріалами - тепличної плівкою, армованої плівкою або стільниковим полікарбонатом.

Конструкція"фермерських" теплиць дозволяє легко обладнати їх сучасними системами опалення, системами поливу або зрошення, примусової вентиляції і іншими засобами, що підвищують продуктивність теплиць. Ви можете купити фермерську теплицю з готовими системами опалення та поливу або без них. 

Ми з задоволенням проконсультуємо Вас по телефону або електронною поштою, порадимо найкращі варіанти для Вашого бізнесу і запропонуємо кращі ціни! Хороших Вам врожаїв!