Інформація

Теплиця з полікарбонату?

Полікарбонат – це матеріал схожий на пластик. Він відмінно пропускає сонячне проміння, акумулює його, створюючи тим самим ефект термоса. Зимою у сонячні дні теплицю із полікарбонату обігрівати не має потреби. Матеріал легший за скло, набагато міцніший, не б'ється.

Як із опаленням для теплиці?

Теплиці виготовлені із скляним покриттям швидко віддають сонячне тепло. Покриття із полікарбонату взимку у сонячні дні дозволяє прогріти ґрунт до 20 градусів. Але для вирощування в такій теплиці овочів зимою, треба все ж таки подбати про обігрів. Можна встановити в теплиці обігрівачі, щоб у холодні дні температура була достатньою для рослин.

У теплиці із полікарбонату приблизно на 10 градусів тепліше, ніж зовні. В ній немає різкого перепаду температури восени та навесні. Улітку ж покриття навпаки затримує палюче сонячне проміння. Скло не має таких властивостей.

Скільки коштує і скільки прослужить теплиця із полікарбонату?

За теплицю завдовжки 4 м і завширшки 3 м Ви заплатите 3,5 тис. грн. Наші монтажники допоможуть встановити її. Конструкція теплиці легка, каркас із оцинкованих сталевих профілів. Їх не треба фарбувати, як металеві дуги, щоб запобігти корозії. Вони довговічніші ніж дерев'яні. Теплиця може прослужити більше 20 років.

Які переваги такої теплиці?

Наші теплиці під полікарбонат можна встановити без фундаменту. Для кріплення профілі дуг мають закінчення - якорі. Їх легко закріпити у ґрунті.

Полікарбонат затримує палюче проміння…

Яка має бути товщина полікарбонату?

Якщо використовуватись теплиця буде з весни до осені, то можна застосовувати лист завтовшки 4 міліметри. А для вирощування овочів взимку, потрібне покриття від 6 міліметрів, воно довше триматиме тепло.

Улітку покриття теплиці із полікарбонату захистить рослини від кислотних дощів та шкідників.

Як організувати провітрювання в теплиці?

У спеку необхідно провітрювати. Вгорі в дверях є віконця. Їх можна відкривати вдень і закривати вночі. Також можна застосувати автоматичні провітрювачі. Для стабільної в теплиці можна встановити додаткову вентиляцію, можна використати побутові вентилятори.

Де придбати таку теплицю?

Звертайтеся до працівників компанії «ПЛАСТІМЕТ», і Ви отримаєте всю необхідну інформацію та відмінне обслуговування:)