Фермерські теплиці

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Сортування
Теплиця фермерська 6*8*3 м під полікарбонат Розміри габаритні ШхДхВ (м.): 6*8*3. Каркас ф..
25,300.00UAH
Базовано на 1 відгуках.

Фермерські теплиці конструктивно мало чим відрізняються від дачних, але при цьому мають більші габарити. Так, площа фермерської теплиці в середньому становить від 60 до 200 м 2 і більше, а висота може сягати 4-5 м. Вони відмінно підходять для вирощування самих різних культур: овочів, квітів, зелені, грибів, саджанців дерев та ін. Важливим є те, що робити це можна протягом усього року.

Конструктивні особливості фермерських теплиць

Класична фермерська теплиця являє собою каркас, виготовлений з профільної труби, для підвищення експлуатаційних характеристик поверх неї нанесено алюмінієво-полімерне покриття, яке надійно захищає метал від поразки корозією. Товщина профілю від 3 мм і більше забезпечує цьому каркасу надійний захист від вітру і сніжних заметів, а також забезпечує необхідну теплопровідність в холодну пору року.

Кожен каркас складається з декількох довгих планок і арок, їх сумарна кількість визначається фізичними габаритами теплиці. Правильно підібране співвідношення довжини і числа опор підвищує стійкість конструкції. Середня рекомендована відстань між сусідніми арками становить 1-2 м.

При бажанні каркас фермерської теплиці можна покрити або спеціальною плівкою, або стільниковим полікарбонатом. Ці матеріали включаються в комплектацію опціонально, в деяких випадках їх необхідно купувати окремо. Використання полікарбонату можна рекомендувати тим власникам фермерських господарств, які планують звести теплицю, що працює за принципом «термоса».

 

Процес встановлення фермерської теплиці описаної вище конструкції максимально простий, застосування зварювальних робіт при цьому не потрібно. Таким чином, теплицю можна не тільки швидко зібрати, але і розібрати з подальшим транспортуванням в інше місце. А ось наявність фундаменту є обов"язковою, причому він може бути як суцільнолитим, так і сформованим під кожну з передбачуваних стійок.

За бажанням клієнта кожна фермерська теплиця може бути доукомплектована додатковими секціями або вентиляційними бічними вікнами (одно- або двостулковими).

Купити надійну і практичну фермерську теплицю під плівку і стільниковий полікарбонат ви можете в компанії Plastimet. Ми пропонуємо доступні за ціною рішення і широкий вибір каркасів, що відрізняються корисною площею. Для здійснення покупки скористайтеся «Кошиком» на цьому сайті або наберіть будь-який з номерів, вказаних у верхній частині сторінки.