Інформація
Шість міфів про теплиці із полікарбонату
 

Перший міф. Полікарбонат – крихкий матеріал.

Правда: характеристику «тендітний» можна віднести тільки до полікарбонату китайського виробництва, який має сумнівною якістю внаслідок зменшення товщини стінок, або відсутності ультрафіолетового захисного шару, вмісту вище норми вторинної сировини. Якісний європейський матеріал має міцність і тривалий терміном експлуатації.

Другий міф. Полікарбонат провалюється під вагою снігу. Тому на зиму в теплицях потрібно ставити підпори.

Правда: це абсолютно не так. Те, що конструкція провалилася під вагою снігу, говорить про те, що теплиця неправильно спроектована, для виготовлення каркасу обраний слабкий профіль або вона неякісно змонтована. При правильному розрахунку снігового і вітрового навантаження, якісному монтажі конструкції, використанні якісних і надійних матеріалів, теплиця з полікарбонату прослужить довго.

Третій міф. Полікарбонат через нетривалий час, тьмяніє, стає непрозорим, а всередині сот покривається пліснявою і грибками.

Правда: Це помилка. Якщо правильно оброблені відкриті соти стільникового полікарбонату, заклеєні спеціальною захисною стрічкою, або виконане запаювання, то всередині сот не буде пилу, мікробів або грібків. Як правило потьмяніє, стане непрозорим полікарбонат неякісних, китайських виробників. Полікарбонат хороших виробників для того, щоб він протягом довгих років був прозорим досить 1-2 рази в рік помити теплою мильною водою м'якою поролоновою мочалкою.

Четвертий міф. Влітку в теплиці з полікарбонату занадто спекотно, тому рослини «горять».

Правда: При правильній організації системи вентиляції і регулярні провітрювання рослини в теплиці горіти не будуть. Для провітрювання можна використовувати автоматичні провітрювачі. Крім того, в конструкції полікарбонатних теплиць можливо також передбачити варіант виконання з стаціонарним дахом з полікарбонату і знімними (відкриваючимися) бічними стінками з полікарбонату або плівки. Це дозволяє влітку знімати бічні стінки, залишаючи тільки верхню частину, що охоронятиме рослини від пекучого сонця і жорсткого ультрафіолетового випромінювання. У найспекотніші місяці можна накривати теплицю маскувальною світлозатіняючою сіткою.

П’ятий міф. Теплиці з полікарбонату не пропускають ультрафіолет, необхідний рослинам.

Правда: полікарбонат не пропускає жорстке ультрафіолетове і інфрачервоне випромінювання, згубне для рослин, але при цьому пропускає весь спектр необхідний для нормального розвитку, цвітіння і плодоношення рослин.

 
Шостий міф. При високих температурах полікарбонат виділяє неприємний запах.

Правда: Полікарбонат має дуже широкий діапазон робочих температур. Він не виділяє ніякого запаху при нагріванні і є абсолютно безпечним для живих істот. Крім того, полікарбонат не підтримує горіння, тому відноситься до важкозаймистих речовин, що робить його ще більш безпечним. Полікарбонат не містить шкідливих сполук і важких металів, тому його з успіхом застосовують в медицині і харчовій промисловості. Але це стосується тільки полікарбонату на 100% виготовленого з первинної сировини.

Полікарбонатні теплиці – це ідеальне рішення, як для індивідуальних дачних ділянок, так і для великих фермерських господарств. Компанія «Пластімет» доклала всі зусилля для того, щоб користування нашими полікарбонатними теплицями принесло вам багатий врожай і максимальне задоволення в поєднанні з довгим терміном служби!