Інформація

Новий асортимент - провітрювачі та системи поливу для теплиць

Кожен господар знає, що пітримання правильного мікроклімату в теплиці - ось ключ до хорошого урожаю. Тому ми пропонуємо нашим клієнтам найзручніші рішення котрі стануть в нагоді кожному господарству.

Автоматизовані повітрювачі ТМ "АкваДуся" дозволяють керувати температурою у вашій теплиці без вашої участі і забезпечують оптимальну температуру для росту рослин - 16-250С. Проста і надійна система "Дуся-Sun" забезпечує контроль температури відповідно до внутрішньої температури теплиці, а її технологічне рішення виключає імовірність похибки.

Детальна інформація про автоматизований провітрювач "Дуся-Sun" тут.

Також жодній теплиці не обійтися без системи поливу. Адже саме вода є джерелом життя. Проте, як обрати серед багатьох систем оптимальну для вас? Ми взяли на себе сміливість порекомендувати вам прості та зручні в експлуатації системи ТМ "АкваДуся": автоматизовану "АкваДуся Start! +50" та "АкваДуся +60" без автоматики.

"АкваДуся Start! +50" завдяки своїй оригінальній конструкції на протязі тиждня зможе подбати про ваші рослини, а розхід енергії мінімальний - система працює від батарейок, комплекту яких вистачає на 6-8 місяців! "АкваДуся Start! +50" зекономить ваш час та сили і буде незамінним для великих господарств, та господарів, котрі не мають можливості кожного дня відвідувати тепличне господарство. Системи ТМ "АкваДуся" початково розроблялись як автоматичні, але йдучи на зустріч клієнтам компанія розробила недорогу систему "АкваДуся +60" без автоматики. Полив вмикається і вимикається вручну. Це економне рішення для присадибного господарства. Крапельниці особливої конструкції чітко дозують кількість води котра поступає до кореня до кожної рослини, тому всього 30 хвилин на день буде достатньо, щоб ваші рослини отримали саме ту кількість живильної вологи яка їм потрібна.

Детальна інформація про системи поливу "АкваДуся Start! +50" та "АкваДуся +60" .