Інформація

Сьогодні полікарбонат завдяки своїй міцності, гнучкості та естетичним якостям активно використовують для створення навісів, теплиць, дашків.  Такі вироби дуже популярні і часто зустрічаються, тому й здивувати тут вже не завжди виходить. Проте знайшлися винахідливі індивіди, які дали полікарбонату «друге життя» і створили з нього оригінальні вироби.

1. Прозора лодка Monokini виготовлена з монолітного полікарбонату, стала оригінальним рішенням, щоб урізноманітнити водні прогулянки.  Цей дивовижний човен  дозволяє любуватися підводним світом і розглядати корали на дні океану.

2.Не менш цікаво полікарбонат використовують і в побуті.  Дизайнери частенько дивують нас своїм нестандартним підходом до створення дизайну інтер’єру. Все частіше можна бачити інтер’єри в стилі «мінімалізм» , де прозорі меблі завжди доречні.  

3. Ось такий стіл оформлений  художньою ковкою майстри створили не зі скла, а використали монолітний полікарбонат товщиною 8 мм. Такий стіл не розбити навіть, якщо стукати по ньому молотком. Цікаве рішення, якщо хочеться, щоб меблі були не тільки красиві, а ще й безпечні. 

4.  Ковалі створили дашок, який не просто захищає від дощу, а став справжньою окрасою  фасаду будинку. Дивовижна ковка і міцний прозорий полікарбонат зробили конструкцію казковою. 

5.  Як же іноді хочеться відпочити на природі, посидіти з друзями в дворі і в той же час сховатися від пекучого сонця. Тут незамінною буде альтанка. Думаєте дерев’яна? Ні. Навіщо в таку світлу, сонячну погоду ховатись в темному приміщенні, якщо альтанку можна накрити прозорим або напівпрозорим полікарбонатом? Така сучасна зона відпочинку завжди буде асоціюватись з комфортом, затишком, теплом. 

6. Готель з полікарбонату! В Перу створили готель у вигляді капсул на висоті 120 м для любителів екстриму.  Для виготовлення цих капсул використали алюміній та монолітний полікарбонат. Готель став дуже популярний серед скелелазів та закоханих пар, які зупиняються там на ніч, щоб полюбуватись видом.

 

7.  Зимовий сад з прозорим покриттям може стати справжнім осередком комфорту і місцем для медитацій.

8. Такий літній душ явно придумали любителі проводити час на дачі.  Цей оригінальний душ функціональний і точно приверне увагу сусідів.

 

9.  Зручні та функціональні перегородки можуть бути чудовим доповненням інтер’єру, особливо, якщо вони не мають на собі дзеркал і нав’язливих малюнків. 

10. І хто не мріяв таку бульбашкову панель мати вдома? Але мало хто знає, що виготовляють її з того самого суцільного полікарбонату, яким накривають дашки. Виходить, що цей універсальний матеріал можна сміливо використовувати не тільки на вулицях, але й в приміщеннях. 

Подумати тільки, скільки цікавих виробів ми бачимо щодня, скільки творчих людей нас оточує, і як приємно бачити, що наш продукт служить основою для Вашої творчості, для створення яскравих та креативних шедеврів.